czwartek, 31 maja 2012

Na Litwę

Jak co roku, już od 10 lat, jadę na 2 czerwca do Wilna, do Ostrej Bramy. Na razie jeszcze w domu, Mruczek stoi już prawie gotowy do drogi. Plany, jak zwykle, "ambitne", tzn dzisiejsza noc planuje spędzić na samej granicy, w Ogrodnikach, koło budynku WOP. Mam nadzieje, że mnie nie wygonią :)

21:20

Stoję sobie grzecznie pod dawnym budynkiem WOP, koło kantoru wymiany czynnego cała dobę. W kantorze pracuje sympatyczna kobieta, porozmawialiśmy miło, zachwalałem kampery jak umiałem :) Udało mi się też wysłać kilka zdjęć, chociaż prędkość sieci tutaj, na samej granicy jest tragiczna. Jutro do Wilna, na camping. W zeszłym roku go budowali (w nowym miejscu) więc mam nadzieję z w tym roku będzie już wyglądało wiele lepiej.


Dzisiejsze fotki.

2 komentarze:

  1. Witaj Ted, od początku śledzę Twoją stronę i zazdroszczę przede wszystkim czasu... Chciałbym tak podróżować jak Ty, trochę bliżej, trochę dalej... Dzięki za dokładne relacje i fotorelacje. Pisz i pstrykaj ;) Masz we mnie wiernego czytelnika. Pozdrawiam i udanej wyprawy na Litwę. Mariusz - www.cirrus-travel.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Miło mi, że ktoś czyta te moje "wypociny".
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń